Конте ще даде почивка на някои от звездите на отбора

Конте дава почивка на някои от звездите

Conter set to rest Juve starsТреньорът на Ювентус – Антонио Конте, ще даде почивка на някои от звездите на отбора, заради предстоящия сблъсък с Челси за Шампионската лига. Старата госпожа ще гостува на в Генуа на “Мараси” в неделя от 16:00 часа българско време, а в сряда ще трябва да пътува за Лондон.

Според близки източници до отбора, наставникът на Старата госпожа смята да направи промени в защита, в центъра и в нападение. Джорджо Киелини е напълно възстановен, но най-вероятно няма да бъде рискуван. Това ще позволи на Мартин Касерес да получи шанс или отново младока Лука Мароне ще бъде използван като централен защитник. В средата на терена се очаква да бъде дадена почивка на Видал и Асамоа, като на тяхно място се очаква да се появят Исла и Джакерини, или Погба и Де Челие. В нападение със сигурност ще се даде почивка на “Атомната мравка”, като на негово място шанс за изява ще получи Алесандро Матри. Той ще трябва да си партнира с Мирко Вучинич и двамата да поведат отбора към поредната победа.

Все още има много неизвестни и не се знае точно кои ще получат шанс за изява. Това най-вероятно ще се разбере в неделя, малко преди мача да започне. Все пак и конкуренцията в отбора тази година е доста по-голяма, така че всичко може да се случи. Стискайте палци за любимците си, защото предстоят 2 много тежки гостувания.